فنگ شویی ماشین

فنگ شویی ماشین : تا بحال برای شما این سوا پیش آمده است که آیا می توان در انتخاب اتومبیل از فنگ شویی استفاده کرد یا خیر؟طبق نظر فنگ شویی از یک اتومبیل ، روز خرید ، وضعیت خودرو (جدید یا همراه با رالی) و تاریخ صدور برای خرید وسیله نقلیه مهم است. طرح رنگ متناسب با عنصر راننده با توجه به فال شرقی (زمین ، هوا ، آب و غیره) انتخاب می شود. در هنگام خرید عددی شماره اتومبیل در نظر گرفته می شود. ایمنی رانندگی و عملکرد طولانی مدت خودرو توسط طلسم ها پشتیبانی می شود.اگر علاقه مند به فنگ شویی می باشید می توانید از آموزش و مشاوره فنگ شویی استاد ژاله معروف استفاده کنید. در این مقاله تصمیم گرفته ایم تا به فنگ شویی ماشین وسیله ای که این روزها بسیاری از مردم در اختیار دارند بپردازیم:

به هنگام خرید ماشین طبق فنگ شویی به چه نکاتی باید توجه کرد؟

هنگام خرید وسیله نقلیه در فنگ شویی ، موارد زیر در نظر گرفته می شود:

 • تاریخ عرضه خودر
 • تاریخ معامله خرید و فروش
 • وضعیت خودرو (جدید ، دست دوم) و غیره
فنگ شویی ماشین

فنگ شویی ماشین

روش های کاربردی فنگ شویی ماشین

بسیاری از افراد هر روز چندین ساعت رانندگی می کنند. ماشین برای آنها به خانه دوم تبدیل شد – و مانند یک خانه واقعی ، بازتاب و گسترش شخصیت آنها بود. ماشین باید مانند بدنه انسان سالم و آراسته باشد. اگر با او خوب رفتار کنید ، او صادقانه به شما خدمت می کند.هیچ رازی نیست که برخی از افراد با ماشین هایشان نه با صدای بلند ، خیلی ذهنی صحبت می کنند و گاهی اوقات تقریباً مانند آنها با موجودات زنده برخورد می کنند. برخی حتی اتومبیل خود را به عنوان خانه دوم خود روشن می کنند.

به طور معمول ، یک ماشین از سیستم کلاسیک چهار روح محافظ پیروی می کند. قسمت پشت آن باید از جلو بالاتر باشد و در هر دو طرف باید درب هایی وجود داشته باشد. بهتر است به جای دو در ، چهار درب خروجی وجود داشته باشد. اتومبیل هایی که انتهای عقب و ورودی عقب دارند ، عدم اطمینان را القا می کنند.چراغ های عقب خودرو به عنوان لاک پشت عمل می کنند.

حالا ممکن است این موضوع برای شما مضحک به نظر برسد ، اما آیا می خواهید فنگ شویی کلاسیک را در ماشین خود بکار ببرید پس به راهکارهایی که در ادامه برای فنگ شویی ماشین برای شما بیان می کنیم توجه کنید و دقت داشته باشید که به درستی آنها را اجرا کنید.

راهکارهای فنگ شویی ماشین

 • اطمینان حاصل کنید که چراغ های عقب همیشه تمیز و کار می کنند. لامپ های سوخته را سریعا تعویض کنید.
 • همچنین ، اتومبیل های دارای صندلی تاشو خیلی خوب نیستند ، این ممکن است تأثیر خیلی خوبی در سبک رانندگی صاحب خودرو نداشته باشد. بنابراین ، مراقب باشید.
 • برگه های برگردان روی شیشه عقب – خصوصاً مواردی مانند “لطفاً فاصله خود را حفظ کنید” ، “کودک” یا سایر اخطارهای مودبانه – موقعیت لاک پشت را تقویت می کنند. با این حال ، برچسب های شوخی و کتیبه های ناخوانا نتیجه عکس دارد. و البته همه این برچسب ها نباید دید عقب را مسدود کنند.
 • از تزئینات جلوپنجره خودداری کنید. نقش ققنوس را بازی می کند و هر جسم متحرکی مانند اسباب بازی آویزان روی آن می تواند بی ثباتی ایجاد کند. اما برعکس ، یک جلو پنجره و چراغ های جلو تمیز به شما امکان می دهد وضعیت را به وضوح ببینید.
 • فضای داخلی خودرو باید از تهویه و تمیز خوبی برخوردار باشد. هوای تازه افراد موجود در خودرو را با دنیای خارج ارتباط می دهد و به گردش طبیعی انرژی در فضای محدود فضای داخلی خودرو کمک می کند. برای تازه سازی هوا ، بهتر است از روغن های معطر طبیعی استفاده کنید ، که علاوه بر موارد دیگر باعث بهبود روحیه می شود. رزماری ، نرولی و لیمو تحریک پذیری را برطرف کرده و موجب شفافیت فکر می شوند.
 • اگر اتومبیل دست دوم خریداری می کنید ، فراموش نکنید که همراه آن انرژی “زندگی گذشته” آن نیز به شما منتقل می شود.
 • در صورت امکان ، اتومبیلی را خریداری نکنید که در حوادث تصادف کرده است ، مردم را لگدمال کرده است ، به جرم یا مالک مرتبط بوده است ، که به دلیل بیماری جدی بیمار است.
 • اگر در حال خرید ماشین جدید هستید ، بهتر است از تاریخ عرضه آن مطلع شوید. این تولد برای ماشین همان تولد یک شخص است. مهم است که خودرو در یک روز فرخنده آزاد شود. این امر در ابتدا باعث بهبود فنگ شویی خودرو می شود و عمر آن بدون دردسر و طولانی خواهد بود.
 • یک فاکتور به همان اندازه مهم در خرید خودرو ، روز خرید آن است. مطلوب است که این روز برای شما مطلوب باشد ، روحیه خوبی وجود دارد.

چگونه انرژی ماشین دست دوم را از بین ببریم؟

این کار را می توان با استفاده از نمک دریا یا (در غیر این صورت) نمک خوراکی معمولی انجام داد. برای این کار ، یک محلول نمکی درست کنید ، و سپس تمام پارچه های ماشین را با پارچه آغشته به این محلول پاک کنید. نمک توانایی خاموش کردن انرژی منفی را دارد.در مورد صندلی ها ، در اینجا می توانید نمک خشک روی آنها بپاشید و بعد از مدتی آن را با جاروبرقی ماشین بردارید. چنین نظافتی حتی در حین استفاده از اتومبیل نیز می تواند بصورت دوره ای انجام شود.

روش تصفیه دیگر ، گرفتن و “زنگ خوردن ماشین” است ، در حالی که تصور می کنید چگونه انرژی جدیدی وارد ماشین شما می شود. اگر زنگ مخصوص فنگ شویی ندارید ، زنگ دیگری را بردارید. مهمترین چیز صدای زنگ فلزی است که با کمک ارتعاشات ظریف فضای اطراف را تمیز می کند.

تاثیر رنگ در فنگ شویی ماشین

اگر می خواهید یک فنگ شویی مطلوب برای یک ماشین ایجاد کنید ، پس اولین چیزی که باید هنگام انتخاب ماشین در نظر بگیرید رنگ آن است. در اینجا ما به شرح رنگ ماشین نمی پردازیم ، زیرا این یک موضوع مهم است.انتخاب رنگ برای ماشین. رنگی که ما برای اتومبیل خود انتخاب می کنیم تا حد زیادی نگرش رانندگان نسبت به ما را تعیین می کند. بنابراین ، هنگام انتخاب ماشین ، هماهنگی پنج عنصر را فراموش نکنید. رنگ ماشین باید متناسب با رنگ عنصر باشد که مطابق با سال تولد شما طبق تقویم چینی است ، یعنی تعادل آن را حفظ کنید.

bit.ly/32myovx